Gearhing en onderwijsteams

Gearhing logo FC 300dpi

Gearhing is het bevoegd gezag van 25 (23 openbare en 2 algemeen bijzondere) scholen voor primair onderwijs in Zuid West Friesland, in de gemeenten Súdwest-Fryslân, De Waadhoeke, Leeuwarden en De Fryske Marren. Circa 230 personeelsleden verzorgen onderwijs voor bijna 2000 leerlingen.

Om de kwaliteit van de scholen te versterken en om de risico's van kleine scholen te verminderen werkt Gearhing sinds 1 augustus 2012 in onderwijsteams. De 25 scholen zijn geclusterd in zeven onderwijsteams, met per onderwijsteam één directeur. De medewerkers in de onderwijsteams werken inhoudelijk en organisatorisch samen en ook voor de leerlingen zijn er gezamenlijke activiteiten.

lOGO OT1

Onderwijsteam 1

Directeur Monique Bueving monique.bueving@gearhing.net

 

Gearhing OT2 beeldmerk 1706

Onderwijsteam 2

Directeur Jella van Seters jella.van.seters@gearhing.net

 

Gearhing OT3 beeldmerk 1706

Onderwijsteam 3

Directeur Bertus Rietman bertus.rietman@gearhing.net

 

Logo OT 4

Onderwijsteam 4

Directeur Arnold Oosterdijk arnold.oosterdijk@gearhing.net

 

Logo OT 5

Onderwijsteam 5

Directeur Mirjam Holwerda mirjam.holwerda@gearhing.net

Logo OT 6

Onderwijsteam 6

Directeur Greetje Veenstra greetje.veenstra@gearhing.net

Logo OT 7 met it Bynt2

Onderwijsteam 7

Directeur Feikje Toering feikje.toering@gearhing.net