Medewerkers bestuursbureau

alex tek 2 alex 3

Alex Peltekian

voorzitter college van bestuur

alex.peltekian@gearhing.net

aanwezig van maandag tot en met donderdag

 

Frans Alma

Frans Alma

directeur bedrijfs-voering/controller

frans.alma@gearhing.net

aanwezig van maandag tot en met donderdag  

Rob

Rob Schuilenburg

manager P&O

rob.schuilenburg@gearhing.net

aanwezig van maandag tot en met woensdag

juliette 2

Juliette Werkhoven

senior beleidsmedewerker onderwijskwaliteit en P&O

juliette.werkhoven@gearhing.net

aanwezig van maandag t/m donderdag

rein 2

Rein Brandsma

senior beleidsmedewerker huisvesting en facilitaire zaken

rein.brandsma@gearhing.net

werkt voor Gearhing op woensdag en donderdag

Michel2

Michel Koek

beleidsmedewerker P&O

michel.koek@gearhing.net

aanwezig: maandag t/m donderdag

Janine

Janine Smit

medewerker P&O

janine.smit@gearhing.net

aanwezig: maandag, dinsdagmiddag en donderdag

marjolein 2

Marjolein van den Berg

secretaresse

marjolein.van.den.berg@gearhing.net

aanwezig op maandag, dinsdag en donderdag

tel. 0515-745091

Jenneke2

Jenneke van den Bogert

secretaresse

jenneke.van.den.bogert
@gearhing.net

aanwezig: dinsdag en woensdag

tel. 0515-745090

marian 2

Marian van Duinen

orthopedagoog

marian.van.duinen@gearhing.net

06-10253123

Tineke 2

Tineke Leistra

ambulant begeleider

tineke.leistra@gearhing.net

werkt voor Gearhing van maandag tot en met woensdag